II Targi Pracy ICT

W dniach 18-19 kwietnia 2012 roku odbędzie się II edycja Targów Pracy ICT organizowanych przez Polsko- Japońską Wyższą Szkołę Technik Komputerowych w Warszawie. Targi mają charakter otwarty, skierowane są do studentów i absolwentów wszystkich uczelni.

Celem wydarzenia jest poznanie wzajemnych oczekiwań pracodawców i osób aplikujących o pracę, praktyki czy staże. W programie targów przewidziane są prezentacje oraz wykłady przygotowane przez Wystawców.

Dodatkowym wydarzeniem będzie panel dyskusyjny, do którego zaprosimy przedstawicieli pracodawców i studentów. Dyskusja dotyczyć będzie rozwiązań, które ułatwiłyby młodym ludziom start na rynku pracy. Uczestnicy wspólnie opracują poradnik dla młodego absolwenta studiów wyższych. Będzie on zawierał praktyczne wskazówki i podpowiedzi, jakich błędów unikać, jak odpowiednio podkreślać swoje umiejętności. Pracodawcy wyjaśnią m.in. na co zwracają szczególną uwagę podczas procesu rekrutacji, o co warto uzupełniać edukację.

Targi odbędą się na terenie Polsko – Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych w Warszawie, ul. Koszykowa 86.

Zapraszamy!

Targi organizowane są w ramach projektu: "Uczelnia bliżej biznesu-absolwent bliżej pracy" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 4.1.1 "Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni" Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie: